Дома Тагови Жан Митрев клиника

Таг: Жан Митрев клиника

Уште еден од многу излекувани пациенти од ковид центарот на нашата...

Овој 55 годишен велешанец по една недела лежење во инфективното одделение во Велешката болница решил да го побара својот спас во нашата клиника. Во ковид...

Тестови за коронавирус (SARS-CoV-2) oд 1500 до 3000 ден

Бројките на заразени од вирусот вртоглаво растат, но не секоја покачена температура и кашлица се предизвикани од КОВИД-19. Со цел соодветно детектирање на вистинската причина,...

Зголемена достапност на кардиолошките и кардиохируршките интервенции – селективна коронарографија

Излегувајќи во пресрет на сите оние пациенти, кај кои е неопходно изведување на кардиохируршка интервенција, а пред тоа,  предоперативна коронарографија, едно потсетување,  дека  предоперативната...

Инеа биди храбра и силна како и до сега, ние секогаш...

Малата Инеа е храбро мало девојче кое уште со своето раѓање се соочи со големи проблеми во животот. Родена во соседно Косово судбината ја...

Мајка: Ми рекоа да се подготвам за најлошото, а сега Михаил...

Михаил Ефремовски е најмладиот пациент на доктор Митрев: Јунакот кој беше опериран веднаш по раѓањето сега има три месеци и срце кое чука силно! 1...

Јасмина: Да може докторот да ми ѕирне во душата, ќе сфати...

Јасмина Додевска: Да може доктор Митрев да ми ѕирне во душата ќе сфати што чувствувам и колку сум му благодарна што им даде живот...

Македонски лекар спаси Русинка: Сменив авиони за да дојдам до него,...

Од архивите: „ Галина, работата е сериозна имаш тешка аортна стеноза мора да се оперираш, ако ме прашуваш каде, кај кој лекар, кога јас би...

Ете сега дочекав да имам и внуци: Коста Шапков и д-р...

Коста Шапков и доктор Митрев не се само имиња – тие се историја, тие се првата бајпас операција кај нас 1 март 2020 година е...

Човекот што спаси многу животи слави голем јубилеј – Па да...

20 години „Zan Mitrev Clinic“: Две децении кардиоваскуларна хирургија, две децении максимална посветеност на здравјето и потребите на нашите пациенти Почитувани, 1 март 2020 година е датумот...

Препораки од Жан Митрев: За време на празниците комбинирајте ја вака...

Заедно со честитките за среќна Нова година, од клиниката на Жан Митрев ни стигнаа и многу корисни совети за тоа како да ја комбинираме...