Дома Тагови здрав појадок

Таг: здрав појадок

Од клиниката Жан Митрев советуваат каков треба да биде појадокот: Внесете...

ПОЈАДОКОТ- КЛУЧЕН ЕЛЕМЕНТ ВО ИСХРАНАТА НА ЗДРАВИТЕ ЛИЦА Се повеќе истражувања го привлекуваат вниманието за начинот на исхрана, кога и што да се консумира. Добро...

Познат доктор сите ги остави без текст: Жената мора секое утро...

Емир Солаковиќ, општ срцев и васкуларен хирург во текот на гостувањето во една ТВ емисија, наведе кој е нејдобриот појадок за жените, а кој...