Дома Тагови виолетова детелина

Таг: виолетова детелина

ВИОЛЕТОВА ДЕТЕЛИНА: Најпозитивното цвеќе кое шири среќа околу себе

За ова цвеќе се смета дека навечер спие заедно со вас и шири позитивна енергија, па дури и дека привлекува пари. Без разлика дали...