Дома Тагови сируп за смирување на кашлица

Таг: сируп за смирување на кашлица

Сируп за ублажување на кашлицата со ловоров лист и жалфија, се...

Фото и рецепт: Кристина Гашпар – Сируп за смирување на кашлицата. Бидејќи ништо не делуваше, се решив да го пробам овој рецепт. Станува збор за...