Дома Тагови сируп за пушачи

Таг: сируп за пушачи

Овој сируп ги чисти белите дробови на пушачите и ги исфрла...

Ако сте пушач, тогаш овој рецепт е токму за вас, иако можат да го консумираат и непушачите. Всушност, ова е еден многу стар рецепт...