Дома Тагови сируп за чистење на белите дробови

Таг: сируп за чистење на белите дробови

Секој втор месец бев со сумамед, а после овој сируп веќе...

“Овој сируп за искашлување го препорача еден педијатар на ТВ и додека сум жива ќе му бидам благодарна!”, вели жената која го објави овој...