Дома Тагови молитва за оздравување

Таг: молитва за оздравување

Денес се слави Свети Нектариј, исцелител и чудотворец – Молитва за...

На овој чудотворец му се препишуваат повеќе од 2000 чуда, па јасно е зошто во поедини места го нарекуваат земен ангел – небесен човек. Православната...