Дома Тагови медицински џем за парзнење на цревата

Таг: медицински џем за парзнење на цревата

Го нарекуваат медицински џем: јадете го пред спиење и наутро ќе...

Овој џем кој се приготвува од суво овошје, уште го нарекуваат и болнички или медицински џем бидејќи помага полесно и побрзо и да се...