Дома Тагови масло од тиква

Таг: масло од тиква

Маслото од тиква ја лекува простатата, го намалува холестеролот, го јакне...

Ова драгоцено масло ја лекува простатата, го намалува холестеролот, го јакне срцето и чисти од паразити! Маслото од семки од тиква е богато со витимините...

Маслото од тиква лекува простата, црева, крвни садови, го намалува холестеролот!

Се користи во јадења со зеленчук, риба, печурки, за приготвување на тестенини и месо. Вклучете го ова масло во својата исхрана и спасето го...