Дома Тагови лук на гладен стомак

Таг: лук на гладен стомак

ЛУК: 7 дена јадете по една лажица на празен стомак: Ќе...

Лукот е еден од најчесто користените состојки во речиси секоја кујна ширум светот. Популарен е бидејќи има извонреден вкус, на секое јадење му дава...