Дома Тагови крем сирење од јогурт

Таг: крем сирење од јогурт

Смрзнете обичен јогурт и навечер оставете го да се цеди преку...

Фото и рецепт на Аница Обрадовиќ Живковиќ – домашно крем сирење Поздрав на сите, еве да споделам со вас еден многу убав и лесен рецепт...