Дома Тагови колач со крем бананчиња

Таг: колач со крем бананчиња

Колач “КРШ и ЛОМ” – Фантазија од колач со бисквити и...

Заслугите за овој рецепт и припаѓаат на мојата пријателка Тања, кој има малку смешно име, но, веднаш да вик кажам, колачот е сè само...