Дома Тагови домашно манчмалоу

Таг: домашно манчмалоу

Манчмалоу колач – брз, евтин и многу вкусен

Фото и рецепт: Бранкица Спасиќ Превкусно домашно манчмалоу, со идентичен вкус на оригиналот. Излегуваат многу парчиња, не е тешко да се направи и не одзема...