Дома Тагови домашен сируп за кашлица

Таг: домашен сируп за кашлица

Сируп за ублажување на кашлицата со ловоров лист и жалфија, се...

Фото и рецепт: Кристина Гашпар – Сируп за смирување на кашлицата. Бидејќи ништо не делуваше, се решив да го пробам овој рецепт. Станува збор за...