Дома Тагови болка во грло

Таг: болка во грло

Изутринава се разбудив со болка во грло: го направив чајот со...

Сабајлево се разбудив со болка во грлото и секако, како и сите Балканци одлучив да пробам да се излечам со чај. Лековитите својства на црниот...

Најдобриот природен сируп за болно грло и кашлица – делува како...

Овој рецепт треба да си го запишете и да го направите. Потребни состојки: -Мед -Цитруси: лимон, портокал, лимета, клементина (по можност непрскани) -Зачини: ѓумбир, кардамом, каранфилче -Билка: мента, рузмарин Постапка: 1.Теглата...